Реклама

Екстрена меддопомога в Приірпінні отримала засоби індивідуального захисту (відео)

Цупкий яскраво-жовтий костюм, багаторазовий респіратор і захисні окуляри. Тепер можна у бій! Медики Бучанської підстанції екстреної медичної допомоги приміряють новенькі засоби індивідуального захисту.

Антон Довгопол, директор Ірпінської центральної міської лікарні:
«Це багаторазовий респіратор хімічного й вірусного захисту, він підлягає обробці — стерилізації, а також касети можна обробляти під ультрафіолетом, і його можна ефективно використовувати. Він ефективніший і його надовше буде вистачати».

Загалом 100 багаторазових захисних комплектів сьогодні доставили лікарям та фельдшерам екстреної медичної допомоги, яка обслуговує Ірпінський регіон та місто Бучу.

Антон Довгопол:
«Дана допомога зібрана за рахунок коштів мецената Володимира Антоновича Кульчицького («Прогрестех» — офіційний партнер «Боїнга» в Україні). Це людина з великої букви, меценат, який допомагає медицині нашого регіону. Ми вирішили, поспілкувавшись із ним, що треба допомогти працівникам екстреної медичної допомоги, і були виділені спонсорські кошти».

Віктор Павленко, керівник Вишгородської станції екстреної меддопомоги:
«Мені дуже приємно, що є такий головний лікар у вас — Антон Михайлович Довгопол, що є таке керівництво — і мер Бучі, і мер Ірпеня, Гостомеля, Ворзеля, які стоять лицем до екстреної медичної допомоги. Оця допомога, яка зараз прийшла — це величезна підтримка нам, тому що в нас до цього часу була обмежена кількість цих комплектів. А таких унікальних респіраторів, які привезли, взагалі в нас не було».

Окрім захисних костюмів, респіраторів та окулярів також привезли 100 літрів універсального дезрозчину. А ще — дві сучасні ультрафіолетові лампи: ними будуть дезинфікувати карети екстреної допомоги після транспортування хворих.

Антон Довгопол:
«Це не єдина допомога. Також нам вдалося за рахунок офіційних партнерів — «Віннер Груп Україна» — забезпечити харчування працівників екстреної медичної допомоги. Сьогодні вже буде перше поступлення їжі, обідів для працівників, і воно буде регулярним. Також ми пропрацювали обслуговування автомобілів на сервісах. І так ми об’єднуємось».

Віктор Павленко:
«Дуже всім дякую ще раз. Антоне Михайловичу, дякую за співпрацю, за допомогу, і найкращі побажання. Успіхів у роботі!»

Антон Довгопол:
«Ми працюємо, а люди хай залишаються вдома!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама