Емоційно і талановито: в ірпінській бібліотеці діти співали про перемогу та патріотизм
28 Mar 14:15, 2023
До дня звільнення міста-Героя Ірпеня вихованці різних дитячих музичних гуртків міста взяли участь у музичному концерті, що пройшов в Ірпінській міській бібліотеці. Про це повідомили в Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.
Зокрема на святковому заході виступали вихованці рок-гуртка «Веселка» під керівництвом Дмитра Дзюби та вокальні ансамблі «Щасливі діти» і «Співоцвіт» Ірпінського центру позашкільної освіти під керівництвом Євгенії Махнівської. Юні музиканти виконували українські патріотичні пісні.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/338352456_254097210299223_5972779358981515302_n-1024x576.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/338364510_937058647709355_5107760535272966679_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/338364510_582761087216862_8320384998738376445_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/338370693_614771216707463_5651717218751397486_n-1024x576.jpg)
«Різнобарв’я репертуару та стилів виконання вразило глядачів. Кожну музичну композицію присутні слухали, затамувавши подих і зі сльозами на очах. Емоційно, талановито і від щирого серця через пісні та музику юні виконавці передали красу та велич України, патріотизм українського народу та безмежну мрію жити у вільній незалежній державі», — зауважили в Управлінні.
Нагадаємо, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин опублікував відеоролик до річниці звільнення міста-Героя від ворожої армії. Він закликав усіх згадати ті страшні події та кожного, хто тоді захищав, боровся, допомагав, евакуйовував і рятував.