Енергокомпанія запровадила нові графіки відключень світла на Київщині

cGytt3d6_5V07fNaS5608uYi0x7rlOhp

Компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» повідомила про запровадження з сьогоднішнього дня нових графіків стабілізаційних відключень світла в Київській області та опублікувала ці графіки на своєму сайті.

Як зазначається в повідомленні компанії, оновлений графік складається з трьох категорій:

  • світло є (білий колір) періоди, коли буде забезпечуватись електропостачання;
  • світла немає (сірий колір) – періоди, коли відключення будуть відбуватися для того, аби збалансувати енергосистему;
  • можливі відключення (світло-сірий колір) – періоди, коли відключення можуть застосовуватися, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися.

У періоди можливих відключень енергетики рекомендують знижувати споживання електрики та не користуватися ліфтами.

«Для рівномірності і почерговості відключень відтепер всі споживачі поділені на 4 групи замість двох, як було раніше. Графік починає діяти з 14.00 3 січня та найближчі кілька днів буде працювати в тестовому режимі. У разі неспівпадіння реальної ситуації з графіком просимо невідкладно повідомляти нам про це. Нам важливий зворотній зв’язок, щоб в стислі терміни зробити графіки максимально зручними для користувачів. Найшвидший спосіб — написати нам в приватні повідомлення на Facebook “ДТЕК Київські регіональні електромережі”. Також можна подати заявку на сайті компанії в розділі “Відсутня електроенергія?”. Заявки приймаються в тому числі через кол-центр, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків», – зазначили в енергокомпанії.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!