Фонд відновлення Ірпеня передав будматеріали для ремонту ще двох багатоповерхівок (відео)

ЖК «Green Life» на вулиці Мечникова в Ірпені. Ці два будинки – 104-А і 106 – відчули на собі чимало російських снарядів. Їх дуже пошкодили, але вони вистояли.

Мешканці будинків спільними зусиллями вже частково відновили свої оселі, але поки що повернутися можуть далеко не всі.

Ангеліна Курій, керуюча будинками №104-А, №106 ЖК «Green Life»:
«У цьому [будинку] проживає десь квартир 15–20 і в цьому приблизно 15 квартир. Більше просто тут нереально жити поки що».

А всього в цих двох будинках 100 квартир. Власними силами мешканці реанімували комунікації, відновили вікна та підсилили стіни. Але на цьому, розповідає керуюча будинками, можливості людей скінчилися. У серпні за обласною програмою відновлення їм передали цеглу та цемент. А наразі, каже, найважливіше – утеплити будинки, тож по допомогу звернулися до Фонду відновлення Ірпеня.

Ангеліна Курій:
«Фасадна мінеральна вата, фарба, грунтовка, декоративна штукатурка. І от приступили до утеплення, тому що вже зима, вже холодно стає, збирається конденсат і пліснява».

Ці матеріали для утеплення будинків фонду передало ТОВ «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна». Пані Ангеліна розповідає: ця допомога дає людям віру у краще. Каже – оптимізму не втрачають навіть ті, хто втратив геть усе. Наприклад, мешканці дев’ятого поверху.

Ангеліна Курій:
«Це був мансардний поверх під дахом, тут було побудовано чотири квартири. Усі ми дуже вдячні Фонду відновлення Ірпеня за надану допомогу, за надані матеріали. Разом ми відбудуємо Україну, повернемося до своїх домівок і будемо жити ще краще, ніж було раніше».

Допомогти цим будинкам у зборі коштів на матеріали та виконання робіт надалі можна за реквізитами на сайті Фонду відновлення Ірпеня. Вказати призначення платежу – Мечникова, 104-А та 106. Мешканцям дуже необхідна ваша допомога!


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!