Франко-українська торгово-промислова палата допоможе відновити Ірпінь (відео)

До відродження Ірпеня долучається Франко-українська торгово-промислова палата в Україні. Ця організація об’єднує понад 130 компаній із різних сфер бізнесу. Інвестори, банкіри, приватні підприємці приїхали в Ірпінь, щоб визначити першочергові потреби міста.

Карлос де Корду, генеральний директор банку «Credit Agricole» в Україні:
«Дистанційно дуже важко усвідомити масштаби того, що потрібно. Тому ми тут, щоб побачити, що і як, наживо».

Гості зустрілися із засновниками Фонду відновлення Ірпеня – міським головою Олександром Маркушиним та головою Інвестради міста Володимиром Карплюком.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова, співзасновник ГО «Фонд відновлення Ірпеня»:
«Якщо взяти Київську область, Ірпінь – найбільш пошкоджене місто. Тут можна розділити на два етапи. Перший – довгострокова відбудова, і, як сказав пан Володимир – дуже швидка відбудова».

Володимир Карплюк, співзасновник ГО «Фонд відновлення Ірпеня»:
«Іде холодна осінь, іде холодна зима, і якщо ми не допоможемо нашим людям із тим, як вони себе будуть почувати в цей період, то їм просто не буде де жити. Якщо ми вчасно накриємо дахи на зиму, законсервуємо їх, не дамо воді затекти у квартири, зруйнувати ремонти людям, то їх можна ще врятувати».

Учасники зустрічі пообіцяли допомогти Ірпеню у сферах, які представляють. Генеральний директор банку «Credit Agricole» в Україні Карлос де Корду запевнив, що шукатиме можливості для відбудови міста точково – по конкретних об’єктах.

Карлос де Корду:
«Раніше ми часто допомагали медичній сфері України. Тепер, коли війна – потрібно долучатися і до відбудови. Я передам інформацію про зруйновані об’єкти Ірпеня своїм партнерам, і ми разом вирішимо, до яких конкретних проєктів із відновлення наш банк зможе долучитися».

Директор компанії з переробки сміття Олександр Королюк запропонував допомогти у прибиранні будівельних відходів міста.

Олександр Королюк, директор компанії «Veolia» в Україні:
«Для цього в нас уже є в наявності техніка, необхідні контейнери, спеціалізований персонал і т. д. Крім того, ми готові були б інвестувати у спеціалізоване обладнання, яке необхідне для подальшого сортування, подрібнення, переробки цих будівельних відходів».

Серед присутніх були й ті, хто не лише планує, а вже допомагає Ірпеню. Як от Марта Труш – директорка людських ресурсів мережі супермаркетів «Auchan» в Україні.

Марта Труш:
«Менше двох місяців тому «Auchan» відкрив точку продажу в Ірпені першу, маленьку, але не останню, ми впевнені».

Олександр Маркушин:
«Ми розповіли і показали, що треба Ірпеню, в чому потрібна допомога, і вони зараз думають, чим можуть допомогти. Другий аспект – це в Ірпінь після війни, звичайно, повернеться повноцінно робочий режим, і ми сюди закликаємо бізнес. Будь-якому європейському бізнесу будемо пропонувати залишатися в нашому місті й давати найкращі умови для ведення бізнесу в нашому регіоні».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!