Футбольні клуби Ірпінської громади розіграли золото Суперліги КСР (відео)

Photoeditorsdk Export 2021 10 25t153130.918

Футбольні клуби «Кудрівка» (Ірпінь) і «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) провели вирішальний матч у 10 турі чемпіонату Суперліги Києво-Святошинського регіону. Перемогу з рахунком 2:0 і титул чемпіона здобула «Кудрівка».

Гра відбулася 24 жовтня на ірпінському міському стадіоні «Чемпіон». Ірпінці відкрили рахунок на 18 хвилині зустрічі та подвоїли його наприкінці першого тайму. Голи забили Дмитро Проневич і Олександр Сухенко. У другому таймі футболісти обох команд створили чимало гострих моментів, проте рахунок не змінився.

«Нагода для реваншу у “Сокола” буде за два тижні – 7 листопада команди зустрінуться у фіналі Кубка Києво-Святошинського регіону. Що стосується Суперліги, то “Сокіл” точно буде серед призерів, але яке саме місце посяде команда з Михайлівки-Рубежівки, вирішиться у останньому турі», – зазначається на сайті «Сокола».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!