«Green Way»: ірпінських дітей вчили екологічним навичкам

Green-Wave

В Ірпені завершився екологічний проект «Green Way» у рамках гранту від Peace Corps Ukraine (Корпусу миру США).

Про це розповіла на своїй публічній сторінці у Фейсбук заступник Ірпінського міського голови Олена Чернявська.

«Команди ініціативних вчителів, дітей та батьків втілювали екологічні проекти у школах нашого міста: навчили дітей свідомому ставленню до природних ресурсів, управлінню та контролю за відходами, сортуванню сміття, знаходили спільні креативні рішення по зменшенню використання пластику, шили еко-торбинки, знімали фільми на еко-тематику», — зазначила заступник міського голови.

Олена Чернявська подякувала активним ірпінчанкам за креативність, відповідальність, командну роботу та підкреслила, що зміни у країні, у місті починаються з кожного з нас.

Нагадуємо, в березні цього року в Ірпені стартував екологічний проект «Green Way». В рамках проекту 15 жінок, які брали участь в проекті, впродовж місяця відвідували навчання та тренінги на екологічну тематику. Фахівці з еко-грамотності ознайомили учасниць з досвідом провідних європейських країн у переробці та сортуванні відходів, розказували як правильно сортувати сміття та що робити, щоб його загалом ставало менше. Говорили про важливість виховання екологічної культури серед дітей та молоді. Після навчання учасниці поділилися отриманим досвідом зі школярами Ірпеня.

Реалізувати проект Green Way в Ірпені допомогла волонтер Корпусу миру Еммері Браккі, яка спільно з Ірпінською агенцією розвитку отримала грант від Корпусу миру.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!