Гендиректор аеропорту «Бориспіль» прокоментував перспективи відкриття пасажирського терміналу в Гостомелі

Гостомель_аеропорт

Павло Рябікін, генеральний директор аеропорту «Бориспіль» в інтерв’ю Економічній правді, заявив, що відкриття пасажирського аеропорту у смт. Гостомель буде малоймовірним, якщо відома в світі авіабудівна корпорація ДП «Антонов» буде збільшувати випуск своїх літаків.

Зокрема, щодо відкриття третього аеропорту поблизу Києва та про використання Гостомеля в якості пасажирського аеропорту, який зараз виконує функцію бази для літаків ДП ​​»Антонов» і авіакомпанії «Авіалінії Антонова», Павло Рябікін заявив:

«Напрошується Гостомель, хоча тут закладено дуже глибоке протиріччя. Він є випробувальним полігоном авіабудівного підприємства. За авіаційними правилами, в момент випробувальних польотів, неможливо здійснення комерційних польотів. Тому, якщо «Антонов» буде розвиватися як авіабудівна корпорація, і буде збільшувати кількість випущених літаків, звичайно, великих перспектив, як у пасажирського аеропорту, біля Гостомеля немає. Якщо ситуація в «Антонові» буде погіршуватися, то можливий розвиток Гостомеля як третього аеропорту, який якраз географічно закриє західну зону».

Він також зауважив, що аеропорт «Бориспіль» знаходиться від Києва на північному сході, «Жуляни» — на півдні, «Гостомель» — на заході.  

«Якщо «Гостомель» залишиться випробувальним полігоном, то, напевно, про третій аеропорт треба починати думати вже до 2030-х років», — припустив Рябікін.

Павло Рябікін офіційно очолив держпідприємство «Аеропорт «Бориспіль» в березні 2017 року. До цього він був депутатом від фракції «УДАР» і заступником голови КМДА Віталія Кличка.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!