Генплан Ірпеня не передбачає масової забудови, навпаки – зберігає 40 га зелених насаджень

Genplan-Ірпеня

Генеральний план міста Ірпінь не передбачає масової забудови. Навпаки – вдалося зберегти 40 га зелених насаджень. Також документом узаконено 16 парків, які були роздані та розпайовані минулою владою. Про це повідомила в.о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй в інтерв’ю інформаційному ресурсу «Киеввласть».

«У центрі міста біля приватного сектору була передбачена житлова забудова, ми її взагалі прибрали. Було ще кілька планувань масштабних забудов, які ми прибрали. Ті зони ми перевели або в рекреацію, або віддали під заклади соціальної сфери. Громада зверталась з приводу недопущення забудови заповідника «Мужеловський», ми врахували думку і залишили його незайманим», – наголосила Попсуй і назвала маніпуляціями заяви деяких активістів, що місцеві мешканці не були допущені на громадські слухання щодо прийняття Генплану міста.

 «Всі, хто мав бажання взяти участь у громадських слуханнях, був зареєстрований, ми видали 300 мандатів, ще близько 50 осіб зайшли без реєстрації. До зали зайшло стільки людей, скільки вмістилося. Ті, хто фізично не змогли проштовхнутися, залишились у коридорі. Але знову ж таки — зайти міг будь-хто охочий. Наші опоненти оскаржили прийняття Генплану в судовому порядку, втім Київський окружний адміністративний суд відмовив їм у задоволенні позовних вимог. Це ще раз підтвердило законність прийняття змін до Генерального плану Ірпеня», – прокоментувала Анастасія Попсуй.Нагадаємо, Генеральний план міста Ірпінь був прийнятий у грудні 2018 року. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!