ГО «Інноваційні соціальні рішення» реалізовуватиме в Ірпінській громаді проєкти психологічної та освітньої допомоги

photoeditorsdk-export

Ірпінська міська рада підписала меморандум про співробітництво з жіночою громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення», яка реалізовуватиме на території громади проєкти з психологічної та освітньої допомоги. Про це повідомила пресслужба міськради.

Зазначається, що з ініціативи ГО «Інноваційні соціальні рішення» в рамках проєкту Фонду народонаселення ООН в Ірпені вже третій місяць працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги для постраждалих від домашнього насильства та внутрішньо-переміщених осіб.

«Нині ми підписали меморандум про співпрацю з цією організацією, адже жіноче об’єднання планує на постійній основі реалізовувати в Ірпінській громаді ряд успішних проєктів психологічної та освітньої допомоги мешканцям (як чоловікам, так і жінкам), які втратили роботу, страждають чи мали досвід гендерно-обумовленого чи будь-якого іншого насильства, потребують гуманітарної підтримки», – зазначила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло.

Телефон гарячої лінії мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, що працює в Ірпінській громаді – (050)5275653.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!