Реклама

Голова Київської облдержадміністрації призначив собі першого заступника

Голова Київської облдержадміністрації призначив собі першого заступника

Голова Київської обласної держадміністрації Олексій Чернишов призначив своїм першим заступником Олександра Склярова. Про це сьогодні, 9 січня, повідомила пресслужба КОДА.

У повідомленні зауважується, що кандидатуру Склярова було погоджено з Офісом Президента України та Кабінетом Міністрів.

«Впевнений, що багатий досвід роботи Олександра Івановича у провідних українських банках та підприємствах, його досвід державної служби підсилить команду адміністрації та допоможе в реалізації амбітних планів Київщини», — цитує пресслужба Олексія Чернишова.

Олександр Скляров народився в 1957 р. в м. Старобільськ Луганської області. Закінчив Ворошиловградський сільськогосподарський інститут. Кандидат економічних наук.

Загальний стаж роботи – 36 років, з них понад сім років – на державній службі.

Трудову діяльність Скляров розпочав у 1979 р. на посаді асистента кафедри статистики Ворошиловградського сільськогосподарського інституту.

З 1992 р. працював у банку «Україна». Пройшов шлях від провідного економіста відділу валютних ресурсів до заступника голови правління. З 1995 р. обіймав посаду виконавчого директора Української аграрної біржі. Згодом став заступником голови правління – керівником корпоративного бізнесу банку «Київ-Приват».

У 1999–2004 рр. працював у СП «Український мобільний зв’язок» на посадах заступника генерального директора та директора зі спеціальних проєктів.

З 2010 р. до 2013 р. обіймав посади радника секретаря наглядової ради, голови ради директорів та голови правління ПАТ «Фондова біржа ПФТС».

До призначення на посаду першого заступника голови Київської облдержадміністрації Олександр Скляров працював у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Нагадаємо, 2 січня Олексій Чернишов призначив своїм заступником Андрія Лісовика

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!