Реклама

Головний лікар ірпінської «первинки» проведе тренінг із надання допомоги при ДТП

Photo

2 листопада головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський проведе для всіх охочих тренінг із надання першої допомоги при дорожньо-транспортних пригодах. Про це повідомив у соцмережі голова ірпінської Ради учасників АТО Антон Головенко.

Тренінг безкоштовний. Він відбудеться на паркувальному майданчику стадіону «Чемпіон». Початок – об 11.00.

«Кожного дня ми бачимо статистику та інформацію про ДТП. Часом з трагічними наслідками. Ніхто не застрахований від цього. Більшість водіїв були свідками таких подій. Хтось – учасниками. А чи всі ми знаємо, як правильно себе вести під час ДТП? Чи всі ми можемо надати допомогу собі, близьким чи випадковій людині, яка потрапила в біду на дорозі? Як показує практика, більшість не готова до якихось дій. А від цього може залежати життя людини», – зазначив Антон Головенко.

За його словами, головний лікар ірпінської «первинки» «залюбки погодився особисто провести тренінг, на якому ми зможемо максимально дізнатися і навчитися надавати першу допомогу при ДТП».

«Андрій Левківський 8 років пропрацював реаніматологом-анестезіологом у реанімації. Тому як ніхто знає особливості дій при допомозі в таких обставинах. Також Андрій Євгенійович сам є водієм з немалим стажем і має великий досвід надання допомоги у найрізноманітніших життєвих ситуаціях», – розповідається в дописі.

«Захід буде не медійний і без пафосу. На все – про все одна година! Година, яка в майбутньому може врятувати комусь життя. Запрошуємо всіх містян!» – додав Антон Головенко.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама