Реклама

Головний лікар ірпінської «первинки»: при підозрі на коронавірус не йдіть в амбулаторію

Photoeditorsdk Export (55)

Головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський закликає жителів Приірпіння, які запідозрять у себе симптоми коронавірусу, не йти в амбулаторію, а зателефонувати сімейному лікарю. Про це йдеться в повідомленні очільника ірпінської «первинки» в групі «Сімейний лікар. Ірпінь» у фейсбуці.   

«З огляду на те, що на прийомах в амбулаторіях, як завжди, людно, то ми б усе ж таки радили жителям нашого регіону, які підпадають під підозру на коронавірус, не йти на прийом, лишатися вдома, ізолюватися від близьких та попередньо телефонувати до реєстратури чи напряму до свого сімейного лікаря. Ми надамо рекомендації та в разі необхідності допоможемо викликати екстрену медичну допомогу. Не забуваймо, що основний шлях розповсюдження інфекції – повітряно-краплинний, тож хвора людина в людних місцях наражає на безпеку інших та сприяє розповсюдженню інфекції!» – написав Андрій Левківський.

Водночас він поділився оптимістичними прогнозом: «Весна вже прийшла – сонце (ультрафіолет) та підвищення температури ніщивно впливають на всі віруси!».

Як повідомило Міністерство охорони здоров’я, в Україні підтверджено перший випадок COVID-2019 (коронавірусу). Хворобу виявлено в жителя Чернівецької області, який повернувся з подорожі в Італію.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама