Головний лікар «первинки» спростував фейк про випадок COVID-19 в Ірпені

photo

Керівник ірпінського оперативного штабу протидії поширенню COVID-19, головний лікар міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський спростував чутки про підверджений випадок інфікування коронавірусом в Ірпені.  

«Мережею ширяться чутки щодо нібито підтвердженого випадку COVID-19 у місті Ірпінь Київської області. Як керівник міського штабу з запобігання поширенню вірусу, офіційно спростовую дану інформацію. Сьогодні у звіті МОЗ йшла мова не про Ірпінь. Жодного підтвердженого випадку на COVID-19 в Ірпені немає!» – повідомив Андрій Левківський у фейсбук-групі «Сімейний лікар. Ірпінь».

«То що ж відбулося сьогодні? Сьогодні ми відправили до інфекційного відділення Білоцерківської лікарні чоловіка з підозрою на COVID-19. Станом на 21.00 чоловіка госпіталізовано, швидкий тест – негативний, проводиться ПЛР-діагностика», – розповів лікар.

За його словами, «медичні працівники амбулаторії в Ірпені спрацювали професійно, маска та засоби захисту хворому для транспортування були видані (видно з фото та відео)».

Geplaatst door Andrii Levkivskyi op Dinsdag 17 maart 2020

«Потрібно розуміти, з урахуванням тенденції розповсюдження інфекції, що поява COVID-19 у нашому регіоні – це справа часу. Лише строге дотримання карантину та ваша персональна відповідальність дасть змогу зупинити цю страшну недугу. Пам’ятайте: краще попередити, ніж лікувати!» – наголосив Андрій Левківський.

«Не піддавайтесь чуткам, вірте в себе та мийте руки!» – додав він.

Нагадаємо, сьогодні ввечері Центр громадського здоров’я України повідомив, що зараження коронавірусом виявили в 44-річного жителя Київщини, який повернувся з-за кордону.

Загалом в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них два – летальні.