Гостомельський волонтерський центр потребує пального для роботи генераторів, також необхідні газові балони. Про це повідомила координаторка центру, депутатка селищної ради Ольга Смолянчук.
«У селищі вже працює три центри допомоги – в селищній раді, у клубі на Баланівці та в ліцеї (школа №13). Є генератори, люди йдуть заряджати телефони. Але палива обмаль. Зараз це те, чого найбільше треба», – зазначила волонтерка.
За її словами, також потрібні газові балони для приготування їжі.
Охочих надати пальне депутатка закликала телефонувати їй на номер +380935714258.
«Якщо ж ви маєте перепустки, то каністри з паливом можна везти просто до селищної ради», – додала вона.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-07_11-25-48-943x1024.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!