Гостомельська селищна рада може поступитися приміщенням школі, – депутатський запит

Photoeditorsdk Export 2019 09 26t160639.070

Депутат Максим Плешко під час сьогоднішньої сесії Ірпінської міської ради звернувся до депутатської комісії з питань освіти, науки, молоді, спорту й фізичної культури, до управління освіти і науки та управління інфраструктурного розвитку, інвестицій і ЖКГ із запитом щодо розгляду питання про створення загальноосвітньої школи в будівлі, яку нині займають Гостомельська селищна рада й Ірпінський центр творчості дітей та юнацтва.

«Приміщення, де сьогодні знаходиться Гостомельська селищна рада, колись було школою, воно спроектоване і збудоване як школа. Коли побудували 13-ту школу, туди вселили за договором оренди селищну раду і половину приміщення віддали під центр творчості дітей та юнацтва Ірпінського управління освіти», – розповів Максим Плешко.

За його словами, прокуратура оскаржувала в суді рішення про надання в оренду селищній раді приміщення, яке має використовуватися для освіти, і судовий процес триває й сьогодні. Крім того, близько півроку тому депутат селищної ради Ольга Смолянчук ініціювала повернення цих квадратних метрів освітянам і створення там навчального закладу. А нещодавно місцеві мешканці зареєстрували відповідну електронну петицію, яка швидко набрала потрібну кількість голосів. На сесію Ірпінської міськради прибула делегація гостомельських активістів, які закликали депутатів невідкладно розглянути питання.  

Щодо приміщення для Гостомельської селищної ради, Максим Плешко зазначив, що «є кілька варіантів вирішення, тому що є чітке розуміння, що орган самоврядування має десь працювати, і це питання повинно бути вирішене компетентно й адекватно».

Як зауважила в. о. Ірпінського міського голови – секретар міськради Анастасія Попсуй, яка головувала на сесії, питання має бути винесене на розгляд відповідних комісій, і всі депутати матимуть змогу взяти участь в обговореннях.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Британський журнал «The British Army Review» опублікував спецвипуск, присвячений битві на річці Ірпінь

20 Feb 17:29

Детальніше
Завтра Ірпінська громада прощатиметься із загиблим захисником Андрієм Трофименком

20 Feb 17:21

Детальніше
Зовсім скоро в Ірпені запрацює Центр надання соціальних послуг

20 Feb 17:00

Детальніше
Майже два мільйони доходу в 2023 — аналіз декларації Романа Янкового

20 Feb 14:16

Детальніше
76 ударів ножем та викруткою: поліцейські розслідують вбивство у Коцюбинському

20 Feb 11:47

Детальніше
Скільки маскувальної сітки за час своєї роботи сплели волонтери БФ "Вільні люди Ірпеня"

20 Feb 11:27

Детальніше
Депутат Ірпінської міськради пропонує назвати одну з вулиць Києва на честь Героїв Ірпеня

20 Feb 09:15

Детальніше
Трохи більше 200 тисяч доходу в рік та шість автівок у родинному автопарку — аналіз декларації Анатолія Кушнірчука

19 Feb 20:11

Детальніше
Всі новини