Гроші на ремонт будинків, нові закордонні міста-побратими: Маркушин розповів про рішення сесії міськради (фото)   

Photoeditorsdk Export

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин розповів на своїй сторінці у фейсбуці про основні рішення, ухвалені сьогодні на сесії міської ради.

Зокрема, з міського бюджету було виділено близько 25 млн грн на відновлення житлового фонду міста, з них 13 мільйонів підуть на заміну розбитих вікон у місцях загального користування багатоквартирних будинків, які обслуговує комунальне підприємство «УЖКГ «Ірпінь»».

«Це важливо, адже теплі під’їзди допоможуть зберігати тепло в квартирах», – підкреслив мер.

Також він повідомив, що депутати погодили рішення про укладання угод щодо побратимства Ірпеня з містами Герніка й Алькала-де-Енарес (Іспанія) та Тлахомулько (Мексика).

«Маємо надію, що завдяки новим міжнародним зв’язкам зможемо отримати додаткову допомогу для відбудови Ірпеня», – зауважив Маркушин.

Крім того, на сесії присвоїли звання «Почесного громадянина міста» захиснику Ірпеня та України Олександру Коломійцю (посмертно), а сім’ї загиблого виділили 100 000 гривень.

«Низький уклін родичам Олександра. Вічна Пам’ять Герою!» – наголосив міський голова.

«Відзначили також медалями «За заслуги перед містом Ірпінь» наших рятувальників, які під час окупації міста, ризикуючи власними життями, евакуйовували містян, які не могли самі пересуватися. Дякую вам, хлопці, ще раз! Завжди знав, що на вас можна покластися!» – зазначив мер.

Він також подякував усім депутатам «за конструктивну і злагоджену роботу сьогодні».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300