Гуманітарний склад в Ірпінському ліцеї №3 зачиниться на вихідні

photoeditorsdk-export

Склад із гуманітарною допомогою, який працює в Ірпінському ліцеї №3, зачиниться на вихідні й відновить роботу в понеділок, 18 квітня. Про це написала у фейсбуці депутатка міськради Антоніна Довганич. Вона пояснила, що ця пауза потрібна для поповнення запасів на складі.

«Наш гуманітарний хаб просить перерви на вихідні дні. З моменту відкриття ми вже роздали більш як 2000 пакунків», – зазначила Довганич.

Також, за словами депутатки, команда волонтерів, очолювана нею та її колегою по міськраді Дмитром Чавою, з 5 квітня доставила гуманітарну допомогу близько 1300 сім’ям у мікрорайоні СМУ.

«Ми за суботу та неділю обіцяємо “упакуватися” і в максимальній потужності зустрічати вас 18 квітня! Ми, депутати, наші помічники – волонтери, упакувальники, вантажники – чекаємо вас із 11.00 до 15.00 кожного дня!» – наголосила Антоніна Довганич.

Водночас вона попросила містян, яким вистачає запасів на певний період, не поспішати приходити по допомогу, оскільки волонтери не справляються з обсягом роботи.

Депутатка подякувала за підтримку в організації гуманітарного хабу міському голові Олександру Маркушину, голові Інвестиційної ради Ірпеня Володимирові Карплюку та керівнику ірпінського гуманітарного штабу Петру Щербині. «Без вашої допомоги в наповненні складу всім необхідним ми б не створили його взагалі», – підкреслила Антоніна Довганич.

Нагадаємо, склад із гуманітарною допомогою почав працювати в приміщенні ліцею №3 (вул. Северинівська, 129-А) з 14 квітня. Жителі міста отримують там продукти харчування, засоби особистої гігієни, медикаменти, одяг, взуття, корм для тварин тощо.

Крім того, поруч зі складом тричі на тиждень – у понеділок, середу й п’ятницю – можна набрати питної води. Тару потрібно приносити з собою.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінці можуть подавати в міськраду документи на демонтаж зруйнованих приватних будинків

Сьогодні, 19:29

Детальніше
Не мистецтвом єдиним: скульптор Озеровський допоміг Ірпеню сонячними електростанціями (відео)

Сьогодні, 18:19

Детальніше
Ірпінь і мексиканське місто Тлахомулько стали побратимами

Сьогодні, 17:08

Детальніше
Актову залу Ірпінської школи №1 розписали квітами з картини Володимира Сидорука (відео)

Сьогодні, 16:23

Детальніше
У Києві судять завідувача кладовища КП «Буча Сервіс», якого окупанти поставили «старостою» села

Сьогодні, 14:54

Детальніше
Вихованець Ірпінської ДЮСШ здобув срібло на змаганнях із велоспорту в Німеччині

Сьогодні, 12:48

Детальніше
Завод «Кристал М» у Горенці відновив зруйноване виробництво і допомагає Ірпеню (відео)

Сьогодні, 10:29

Детальніше
Олександр Маркушин привітав із професійним святом працівників Податкового університету (фото)

03 жов 20:09

Детальніше
Всі новини