Реклама

єВідновлення: депутати Ірпінської міськради звернулися до Кабміну, щоб збільшити коефіцієнт вартості житла в Ірпені

Photo 2023 08 21 11 01 28

Мешканці Ірпеня почали скаржитися на несправедливий коефіцієнт вартості житла в місті. Цей коефіцієнт використовують під час розрахунку компенсації за зруйноване житло. Але за суму, яка виходить у ірпінців, купити щось в Ірпені неможливо. Сьогодні, 21 серпня, на позачерговій сесії Ірпінської міської ради депутат Андрій Літвинов ініціював звернення до Кабінету Міністрів України із проханням врегулювати це питання.

«До мене почали приходити люди на прийом з питанням, що вони рахують по формулі компенсацій, і у них виходить дуже маленька вартість квадратного метра компенсації. Виходячи з цієї маленької вартості, вони не зможуть купити квартиру в Ірпені. Можливо, це буде в Київській області, але не в Ірпені. Тому що в Ірпені вища вартість квадратного метра — 1000 доларів, може бути й вища. І стосується мій запит того, щоб це було врегульовано. Тому що наші мешканці і так багато настраждалися. Вони хочуть жити саме в місті-герої Ірпені, а не в якому іншому місті, тому що це їхнє улюблене місто», — зазначив Андрій Літвинов.

Депутат запропонував розробити коефіцієнти не тільки по Київській області загалом, а деталізувати їх по різних містах, зокрема, й по Ірпеню. Колеги підтримали його ініціативу.

Нагадаємо, 1 серпня у Дії запрацювала подача заявок на компенсацію за знищене житло. А на минулому тижні в Ірпінській громаді почала працювати комісія, яка розглядатиме вже подані заявки.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама