Ігор Рожанський: «Щасливий жити і працювати в нашому окрузі»

photoeditorsdk-export (56)

Минуло вже півтора року, як у Коцюбинському на повну потужність запрацювала нова команда управлінців. Вона вже встигла реалізувати достатню кількість інфраструктурних проєктів, розпочати капітальні ремонти доріг селища та, що найважливіше, згуртувати громаду. Які проблеми залишаються ще не вирішеними і які плани попереду, розповів депутат Коцюбинської селищної ради від округу №18 Ігор Рожанський.

– Ігорю, як, на Вашу думку, змінилася ситуація в селищі після зміни керівництва? Чи вплинуло це на життя пересічних громадян?

– Коцюбинське – моя рідна громада, тому мені дуже прикро, що через тривалу політичну боротьбу про наше селище в країні знають як про скандальний населений пункт десь у Київській області. Насправді тут живуть прекрасні люди, які вже втомилися від конфліктів у соціальних мережах і постійних чвар. Зараз, нарешті, Коцюбинське почало оновлюватися та зазнавати тих змін, на які заслуговує.

Ми пам’ятаємо період, коли рахунки селищної ради були заблоковані, а отже втілити заплановані проєкти, на які чекали люди, було неможливим. Нарешті ситуація змінилася. Звичайно, одразу відреагувати на всі звернення мешканців і миттєво вирішити всі проблеми, які накопичувалися роками, – нереально. Але ми постійно працюємо в округах і поступово намагаємося залагоджувати проблемні питання. Сьогодні я справді задоволений процесом змін, який вдалося запустити. Далі їх буде однозначно більше.

– Які особливості роботи у Вашому окрузі? З якими проблемам зіштовхуєтесь?

– Наш округ – це переважно застарілий житловий фонд, будинки, які потребують особливого контролю, періодичного огляду та оновлення. Я тут живу вже понад 20 років і знаю, де та які є наболілі питання. Звичайно, намагаюся робити все, щоби їх поступово вирішувати. Всі мешканці округу добре знають мене, знають мою адресу, контактний телефон і можуть у будь-який момент звернутися по допомогу чи зі своїми пропозиціями.

Якщо говорити про головні позитивні результати в нашому окрузі, то в першу чергу відзначу, що минулого року був проведений капітальний ремонт дороги по в