Інформаційному агентству ITV виповнюється 7 років. 18 березня 2015 р. редакція новоствореного медіа випустила перший відеосюжет.
«Сьогодні виповнюється 7 років інформаційному агентству ITV, яке щоденно висвітлювало та висвітлює події Ірпеня та Приірпіння. З першого дня війни вони включилися в інформаційну боротьбу з окупантом, розповідаючи правду про героїзм мешканців Ірпінської громади. Житло майже всіх журналістів в Ірпені та Гостомелі пошкоджене. Та головне, що усі живі! Бажаю, щоб у подальшому сюжети ITV були про Українську перемогу та відбудову Ірпеня», – написав на своєму телеграм-каналі голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк.
Перші інформаційні відеопродукти ITV, створені 7 років тому, виходили на YouTube-каналі «Ірпінь ТБ». Після реєстрації інформагентства канал був перейменований на «ITV». Упродовж своєї історії агентство спеціалізується на створенні відеоконтенту – новинних сюжетів, репортажів, розслідувань, фільмів, авторських спецпроєктів. З початку 2019 р. працює сайт ITV.
Команда агентства активно займається благодійністю, регулярно виступає інформаційним партнером гуманітарних ініціатив, що реалізуються в Приірпінні, створила власні благодійні проєкти «Допоможи конкретній людині» та «Життя. Війна. Життя».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_16-15-28-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/03/264014758_3266508593635640_4315376510662541274_n-1024x682-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_16-15-27.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/03/242104883_3196375893982244_4998818539610933768_n-683x1024-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_16-15-25.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_16-15-21-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_16-15-23-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_16-15-19-1024x908.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!