Реклама

Інструктори МВС та УДО провели для ірпінської «Муніципальної варти» навчання з застосування спецзасобів (відео)

Photoeditorsdk Export (30)

Досвідчені інструктори Міністерства внутрішніх справ та Управління державної охорони України провели для ірпінської «Муніципальної варти» навчання з застосування спецзасобів. Про це інформує сторінка «Мунварти» в соцмережі.

«Продовжуються планові заняття з підвищення кваліфікації особового складу «Муніципальної варти» Ірпінської міської ради. Нещодавно були проведені факультативні заняття з застосування спецзасобів. З особовим складом працювали досвідчені інструктори МВС та УДО України. Основний наголос інструкторів при відпрацюванні прийомів застосування спецзасобів був акцентований на юридичній складовій — застосування в рамках діючого законодавства, в разі крайньої необхідності та загрози», — йдеться в повідомленні.

У «Мунварті» наголошують на важливості таких тренувань, які «покликані удосконалити вміння для успішного виконання будь-яких службових завдань».

«Міцне здоров’я, добра психологічна, фізична підготовка та витривалість дуже важливі у роботі інспекторів «Муніципальної варти». У своїй роботі вони доволі часто стикаються з проявами агресії, які нерідко переростають у напад на інспекторів», — зазначається в дописі.

Нагадаємо, у четвер «Муніципальна варта» разом із Ірпінською ДЮСШ провела турнір зі спортивного орієнтування.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама