Інвестгрупа «Molodist» і Товариство «Відважних» долучилися до масштабної екологічної акції (відео)

Понад мільйон людей висадили майже 4 мільйони дерев по всій Україні цими вихідними. Таким є результат масштабної всеукраїнської акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу». До неї долучилися представники Товариства «Відважних» та Інвестиційної групи «Molodist».

Микола Поставутенко, менеджер відділу реалізації нерухомості Товариства «Відважних»:
«На даний момент у нас дуже велика проблема, що у світі вирубують дерева, і ми хотіли нашою компанією «Відважних» трішки якось додати фарб цьому світу. І через 10 років приїдемо й подивимося зі своїми сім’ями на ці дерева, які ми посадили».

Карина Буйлук, менеджерка відділу реалізації нерухомості Інвестгрупи «Molodist»:
«Головною нашою метою є не просто будівництво житлових комплексів. Ми – соціально активна компанія, і тому сьогодні ми з великим задоволенням приєдналися до цієї акції. І я сподіваюся, що в майбутньому всі дерева приймуться, і це буде вагомий внесок у розвиток та екологію нашої країни».

Пів сотні еко-активістів приїхали до Дубачевського лісу, що неподалік від села Лебедівка Вишгородського району на Київщині. Щоб дістатися вчасно, довелося прокинутися дуже рано. Але це не завадило ні злагодженій роботі, ані гарному настрою.

Анна Новикова, директорка компанії «НІАР»:
«Насправді це дуже весело, хоча й тяжко. Не так просто це все засадити, як виявляється».

Микола Скляров, IT-спеціаліст компанії «Ciklum»:
«Для мене не було дуже великою проблемою приїхати так рано, попрацювати. Така добра ініціатива! Ми не рубаємо дерева – ми саджаємо, створюємо».

Усього в екологічній акції взяли участь колективи 14 наукових, IT-, будівельних та інших компаній Київщини. Разом вони висадили 10 тисяч маленьких сосен та дубів.

Ярослава Бояркіна, організаторка екологічної акції:
«Дякуємо всім за співпрацю. Наші партнери – це соціально відповідальні підприємства, які о 7-й ранку відправили самі своїх співробітників для того, щоб зробити нашу планету кращою».

Екологічна акція «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу» відбулася в рамках міжнародного проєкту «Greening of the Planet», мета якого – висадка 100 мільйонів дерев 100 мільйонами людей до 2023 року.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!