Ірпінь долучився до промокампанії кол-центру психологічної допомоги #ВАРТОЖИТИ

photoeditorsdk-export (1)

Ірпінська громада долучилася до промокампанії всеукраїнського кол-центру психологічної допомоги #ВАРТОЖИТИ, який організувала відома телеведуча Яніна Соколова. Одним із облич кампанії став ірпінець Віктор – доброволець Сил територіальної оборони ЗСУ (позивний Гулівер).

«Всеукраїнський кол-центр #ВАРТОЖИТИ — це центр надання кваліфікованої психологічної допомоги, де за єдиним коротким номером 5522 кожен, хто знаходиться на території України, може зателефонувати і отримати безкоштовну консультацію фахового психолога. Ірпінчани повертаються до міста, оговтуючись від страху війни. Багатьом із нас потрібен час, а інколи –кваліфікована допомога, щоб прийти до тями після пережитого. Не бійся, #ЯПОРУЧ — потрібні слова не лише психолога кол-центру, який готовий поговорити з вами тет-а-тет і допомогти розібратись у проблемі, це слова близької людини, які допомагають вірити, що все буде гаразд», – зазначається у пресрелізі кол-центру.

Промокампанія вже розпочалася в Києві, Львові, Дніпрі, на старті – Одеса. Тепер до ініціативи приєднався й Ірпінь.

«Ми зустрілися в Ірпені за кілька днів після звільнення міста від руйнівної навали російських нелюдів. Мер міста познайомив мене з теробороною – сильними і сміливими вікінгами, серед яких був Гулівер. Зараз він на наших бордах – як символ незламності. А ще як демонстрація того, що навіть вікінгам буває важко», – розповіла Яніна Соколова.

«Ірпінь поранений. Так само, як і душі, і серця ірпінчан. Щодня безкоштовно за номером 5522 пів сотні волонтерів кол-центру #ВАРТОЖИТИ готові вислухати і допомогти. Це наш внесок у ваш фрагментарний душевний спокій. А значить, у перемогу», – відзначає телеведуча.

«Коли на тебе напав ворог, ти хвилюєшся за свою сім’ю, рідних, близьких. Ти маєш себе тримати в тонусі й захищати свій дім. Проєкт всеукраїнського кол-центру #ВАРТОЖИТИ дуже важливий, тому що не всі можуть справлятися з