Ірпінь хоче відновити школу в приміщенні Гостомельської ради (відео)

Замість чиновників – школярі. У приміщенні Гостомельської селищної ради має бути освітній заклад. На цьому наполягає власник приміщення – Ірпінська міська рада. Раніше тут і була школа. У 1994 році частину приміщення залишили для занять дитячою творчістю, іншу частину зайняла селищна рада.

Максим Плешко, депутат Ірпінської міської ради:
«Прокуратура оскаржувала цю ситуацію, були рішення суду про те, що не можуть заклади освіти використовуватися іншими структурами, окрім освіти. І є рішення суду, яке зобов’язує звільнити це приміщення для того, щоб відновити тут школу».

Ірпінські депутати разом із начальником управління освіти і науки принесли Гостомельському селищному голові вмотивований лист про необхідність звільнити приміщення, щоб відновити тут  школу.

Олег Білорус, начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради:
«Навчальні заклади перевантажені, враховуючи рівень забудови в селищі Гостомель. Тому актуальним є питання якраз створення в центрі селища закладу загальної середньої освіти, як це було колись».

Питання повернення школи активізувалося ще й тому, що на задньому дворі будівлі, де могли б бути необхідні технічні добудови освітнього закладу, керівництво селища вже запланувало звести житлову багатоповерхівку.

Тетяна Шальман, депутатка Гостомельської селищної ради:
«Я депутат саме цього округу, тому я кажу: люди, які проживають навколо цієї колишньої школи (теперішньої селищної ради), категорично проти будівництва житлового будинку. Та ще й так, як нам кажуть – “ну, не сім, а дев’ять поверхів буде точно”. Це буде колапс. Тому люди проти».

У селищній раді нестачу освітніх закладів визнають. Але відновлювати школу в цьому приміщенні не збираються. Кажуть – простіше побудувати нову.

Дмитро Абрамчук, заступник Гостомельського селищного голови, т. в. о. селищного голови:
«Ті кошти, які необхідні для того, щоб згідно з чинним законодавством зробити тут класи і довести до навчального процесу – це буде значно дорожче, ніж добудувати нову школу. У нас є проєкти, тендери, і вже зараз починається будівництво».

Максим Плешко:
«Відновити школу тут – це буде дешевше на порядок. Якщо ми говоримо про нову школу – це буде 150 мільйонів, а тут можна зробити школу за 10. 150 – і 10! І друге – це час. Прилипко буде там будувати 20 років і не побудує, а сюди до 1 вересня можна пустити дітей».

НОВИНИ

Ірпінь відвідав американський політик Корі Степлтон

27 січ 18:43

Детальніше
28 січня відбудеться перепоховання захисника Ірпеня Сергія Смірнова

27 січ 16:57

Детальніше
Маркушин і Федорук вирішили утворити підприємство, що належатиме Ірпінській та Бучанській громадам

27 січ 16:47

Детальніше
У суботу, 28 січня, ірпінські амбулаторії працюватимуть у черговому режимі

27 січ 15:19

Детальніше
В Ірпені ініціюють створення реабілітаційного центру для військовослужбовців та цивільних

27 січ 14:01

Детальніше
В Ірпінському центрі позашкільної освіти ведуть набір дітей на авіамодельний гурток

27 січ 10:15

Детальніше
Волонтерський центр Ірпінської біблійної церкви виготовляє пічки для військових та ірпінців

27 січ 09:30

Детальніше
Поліцейські навідалися з гостинцями до ірпінських родин, які потребують підтримки

27 січ 08:30

Детальніше
Всі новини