Ірпінь хоче відновити школу в приміщенні Гостомельської ради (відео)

Замість чиновників – школярі. У приміщенні Гостомельської селищної ради має бути освітній заклад. На цьому наполягає власник приміщення – Ірпінська міська рада. Раніше тут і була школа. У 1994 році частину приміщення залишили для занять дитячою творчістю, іншу частину зайняла селищна рада.

Максим Плешко, депутат Ірпінської міської ради:
«Прокуратура оскаржувала цю ситуацію, були рішення суду про те, що не можуть заклади освіти використовуватися іншими структурами, окрім освіти. І є рішення суду, яке зобов’язує звільнити це приміщення для того, щоб відновити тут школу».

Ірпінські депутати разом із начальником управління освіти і науки принесли Гостомельському селищному голові вмотивований лист про необхідність звільнити приміщення, щоб відновити тут  школу.

Олег Білорус, начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради:
«Навчальні заклади перевантажені, враховуючи рівень забудови в селищі Гостомель. Тому актуальним є питання якраз створення в центрі селища закладу загальної середньої освіти, як це було колись».

Питання повернення школи активізувалося ще й тому, що на задньому дворі будівлі, де могли б бути необхідні технічні добудови освітнього закладу, керівництво селища вже запланувало звести житлову багатоповерхівку.

Тетяна Шальман, депутатка Гостомельської селищної ради:
«Я депутат саме цього округу, тому я кажу: люди, які проживають навколо цієї колишньої школи (теперішньої селищної ради), категорично проти будівництва житлового будинку. Та ще й так, як нам кажуть – “ну, не сім, а дев’ять поверхів буде точно”. Це буде колапс. Тому люди проти».

У селищній раді нестачу освітніх закладів визнають. Але відновлювати школу в цьому приміщенні не збираються. Кажуть – простіше побудувати нову.

Дмитро Абрамчук, заступник Гостомельського селищного голови, т. в. о. селищного голови:
«Ті кошти, які необхідні для того, щоб згідно з чинним законодавством зробити тут класи і довести до навчального процесу – це буде значно дорожче, ніж добудувати нову школу. У нас є проєкти, тендери, і вже зараз починається будівництво».

Максим Плешко:
«Відновити школу тут – це буде дешевше на порядок. Якщо ми говоримо про нову школу – це буде 150 мільйонів, а тут можна зробити школу за 10. 150 – і 10! І друге – це час. Прилипко буде там будувати 20 років і не побудує, а сюди до 1 вересня можна пустити дітей».

НОВИНИ

Інвестиційна група «Molodist» відзвітувала про хід будівництва ЖК «Irpin City» (фото)

Сьогодні, 18:38

Детальніше
Мешканці Ірпінської громади об'єдналися з нагоди Дня Соборності України (відео)

Сьогодні, 18:14

Детальніше
В Ірпені відзначили День Соборності України (фото)

Сьогодні, 15:36

Детальніше
Бучанська райрада затвердила бюджет району на 2022 рік і програму територіальної оборони

Сьогодні, 12:24

Детальніше
77% жителів Ірпеня не є його уродженцями – опитування ITV

Сьогодні, 11:53

Детальніше
Інвестиційна група «Molodist» відзвітувала про хід будівництва ЖК «Молодість» в Ірпені (фото)

Сьогодні, 10:54

Детальніше
Ірпінська школярка стала призеркою обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

21 січ 19:07

Детальніше
Освітянка з Ірпеня перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Магія голосу» (відео)

21 січ 17:25

Детальніше
Всі новини