Реклама

Ірпінь лідирує на Київщині за виконанням програми єВідновлення

Image 46

Ірпінська громада — на першому місці у Київській області та на другому місці по всій Україні по виплатах єВідновлення. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

У середу Ірпінський голова традиційно зустрічається із жителями міста під час особистого прийому. Останні півтора роки головним питанням під час спілкування є відновлення житла.

«Сьогодні з важливими питаннями до мене звернулись 29 громадян. Більшість з них завжди вирішуємо на місці, решту розглядаємо і передаємо у роботу профільним службам», — зауважив голова. — Знову багато питань по програмі єВідновлення. Хочу ще раз нагадати, що вже розпочався другий етап програми, за яким ви можете подавати заяви у Дію на видачу сертифікатів за повністю знищене житло».

Олександр Маркушин порадив з усіх питань щодо подачі заяв та видачі сертифікатів на відновлення житла звертатися до фахівців ЦНАПу з єВідновлення.

Також триває перший етап програми єВідновлення, що передбачає відшкодування до 200 000 гривень на поточний ремонт будинків, які зазнали часткових руйнувань.

До відома. За даними Мінцифри, середня сума компенсацій в Ірпені по програмі єВідновлення становить 98888 гривень. Заяви за програмою вже подали 2990 мешканців міста. Понад 45% із них (це 1389 заяв) – вже опрацьовано. Кошти на відбудову у сумі майже 89 мільйонів гривень вже отримали 900 заявників.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама