Ірпінь прийняв естафету ультрамарафону до Дня Незалежності

photoeditorsdk-export (10)

Сьогодні Ірпінь прийняв естафету 10-денного ультрамарафону Ковель – Київ, присвяченого Дню Державного Прапора і Дню Незалежності України. Учасники 500-кілометрового пробігу – четверо спортсменів. В Ірпені до них долучилися майже півтора десятка бігунів.

Ірпінська ділянка ультрамарафону, який має назву «Quеen & Trek King», пролягла вулицями Джерельною, Мечникова, Садовою, Центральною, Шевченка, Підгірною, Северинівською та Гостомельським шосе – до військового госпіталю. Там спортсмени вручили воякам чотирьохметровий прапор України, який пошила і передала для них жінка з Волині.  

Ультрамарафонців вітали в Ірпені в. о. міського голови Анастасія Попсуй, керівник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи міської ради Віолетта Кременчук та очільниця відділу забезпечення діяльності ради Оксана Нечитайло, яка взяла участь у забігу.  

Завтра, в День Незалежності, учасники ультрамарафону стартують із Ірпеня та подолають останню ділянку шляху до Національного музею народної архітектури і побуту України в Пирогові.