Ірпінь та Укрзалізниця побудують у Коцюбинському безпечний перехід через залізницю

перехідЗалізн

Керівники Ірпінської міської ради, селища Коцюбинське та Південно-Західної залізниці прийняли рішення про будівництво нового наземного залізничного переходу. Об’єкт буде обладнаний світловою та звуковою сигналізацією, обмежувальною огорожею, LED-освітленням та камерами відеоспостереження. Будівництво переходу профінансують Ірпінська міська рада та Укрзалізниця. Початок робіт заплановано вже найближчим часом.

Про це повідомив в.о. Коцюбинського селищного голови Сергій Даніш.

«Маю для мешканців Коцюбинського чудову новину! Наші перемовини з Укрзалізницею щодо будівництва у селищі сучасного наземного залізничного переходу отримали позитивний результат! Після близько десяти робочих зустрічей представників Коцюбинської селищної ради з представниками Укрзалізниці, обговорити усі нюанси облаштування такого об’єкту у Коцюбинському приїжджало вище керівництво Регіональної філії Південно-Західної залізниці», — написав він у своєму фейсбуці та зауважив, що будівельні роботи заплановано розпочати вже цього тижня.

За словами Даніша, перехід буде обладнаний світловою та звуковою сигналізацією, обмежувальною огорожею, LED-освітленням та камерами відеоспостереження і головне — він буде безпечним для мешканців та гостей селища. Будівництво об’єкту безпеки спільно профінансують Ірпінська міська рада та АТ «Укрзалізниця».

«Хочу подякувати Ірпінській міській раді, що взяла на себе це зобов’язання, а також особисто лідеру команди «Нові обличчя» Володимиру Карплюку, який посприяв у веденні перемовин з вищим керівництвом Укрзалізниці. Залізничний перехід такого типу у Коцюбинському стане третім на Київщині», — заявив Сергій Даніш.

Нагадуємо, у жовтні минулого року в Ірпені було відкрито новий сучасний перехід через залізничні колії.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!