Ірпінь уперше провів команду на Сеньйоріаду (відео)

Вперше в історії Ірпеня місто провело свою команду на міжнародні спортивні змагання для тих, кому за 50. Зимові ігри Сеньйоріади-2020 цього року пройдуть у Польщі. Туди зїдуться спортсмени поважного віку з майже десяти країн світу.

Ігор Болан, член команди:
«Хочу там використати весь свій багаж, який маю. Колись займався легкою атлетикою, академічним веслуванням – складу все до купи і видам на гора той результат, якого від нас очікують».

Світлана Бруховецька, член команди:
«Готувалась. Почала займатися скандинавською ходьбою. Таке бажання було давно, але коли дізналася, що буде така поїздка, це мене підштовхнуло, і декілька місяців я вже цим займаюсь».

Усі учасники команди – студенти Університету третього віку, який минулого року відкрили на базі  Університету Державної фіскальної служби. Тут ті, кому за 50, мають можливість розвиватися та отримувати нові знання. Дехто вирішив спробувати свої сили і в спорті.

Артур Горбовий, президент ГО «Асоціація Університетів третього віку»:
«Ми подали заявку спочатку на три види спорту – це біг на лижах, гірські лижі і метання сніжків у снігову бабу. Інші види спорту спеціалізовані, а тут такий дуже цікавий вид – трохи з гумором. Але метання сніжків у снігову бабу передбачає масовість учасників. У чому полягає олімпійський принцип? Головне – участь, а не перемога».

Проводжали ірпінців на Сеньйоріаду в залі спортивних здобутків Університету фіскальної служби. Від імені громади міста виконуючий обов’язки міського голови Андрій Літвинов вручив спортсменам вимпел Ірпеня, під яким вони змагатимуться в Польщі вже 23–24 лютого.

Андрій Літвинов в. о. Ірпінського міського голови:
«Таку ініціативу завжди підтримую і вважаю, що вона має розростися на все місто. Ми всіх запрошуємо приєднуватися. І міська рада, і я особисто з задоволенням будемо допомагати».   

Тетяна Ледньова, капітан команди:
«Ми будемо представляти своє місто, ми розкажемо, що в нас цікавого в місті є, бо ми дуже любимо Ірпінь. І любимо спорт, любимо розвиватися. Думаю, що ми впораємося з нашим завданням».

НОВИНИ

Бійці «Antiterror Security Group» затримали молодика, який погрожував розправою працівникам аптеки

26 січ 18:51

Детальніше
Де в Ірпені можна витратити «тисячу Зеленського» на спорт?

26 січ 18:02

Детальніше
В ірпінських амбулаторіях утричі побільшало пацієнтів із респіраторними захворюваннями

26 січ 16:53

Детальніше
5–11-ті класи шкіл Ірпінської громади переходять на дистанційне навчання

26 січ 15:22

Детальніше
Жителів Ірпінської громади найбільше турбує загроза вторгнення Росії, найменше – коронавірус (опитування)

26 січ 13:45

Детальніше
Ірпінські управлінці ознайомилися з досвідом оптимізації роботи котелень «Київтеплоенерго»

26 січ 12:50

Детальніше
Через коронавірус в Ірпені скасували змагання Дитячої баскетбольної ліги 3х3

26 січ 11:12

Детальніше
На Київщині за добу – 872 випадки COVID-19, померли 7 хворих

26 січ 10:02

Детальніше
Всі новини