Ірпінь відвідала делегація Литви на чолі зі спікеркою Сейму Вікторією Чміліте-Нільсен (фото)

314482138 3538418353111328 7395709915200357147 N

Сьогодні Ірпінь відвідала делегація Литовської Республіки на чолі зі спікеркою Сейму Вікторією Чміліте-Нільсен. Гостей супроводжувала заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк. Про це повідомила пресслужба Ірпінської міської ради.

Разом із першим заступником мера Ірпеня Андрієм Кравчуком і керуючим справами виконкому Ірпінської міськради Дмитром Негрешею делегація відвідала зруйнований дитячий садок №12 «Радість» і «кладовище» знищених автомобілів.

«Зараз Україна бореться не тільки за свою свободу, а й за свободу Європи. Я впевнена, що Українська держава стане частиною Європейського Союзу. Ми готові надавати підтримку в цьому процесі та в процесі євроатлантичної інтеграції України. Ми бачимо Україну процвітаючою, вільною, демократичною країною. Ми працюватимемо над тим, щоб мобілізувати всю свою підтримку, аби це сталося», – заявила Вікторія Чміліте-Нільсен.

Нагадаємо, відбудувати дитсадок «Радість» допоможе Литовська агенція з управління проєктами. У кінці вересня Ірпінський міський голова Олександр Маркушин обговорив із Послом Литви в Україні Вальдемарасом Сарапінасом і радниками Посольства Маріюсом Дундою та Юргітою Юкнявічєнє проєкт нового приміщення дитсадка та подальші спільні кроки для його відновлення. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300