Ірпінь відвідали представники голландського фонду допомоги у Східній Європі SOEGG. Під час візиту до Ірпеня представники SOEGG зустрілися з першим заступником Ірпінського міського голови Андрієм Кравчуком.
«SOEGG відома в Україні своєю благодійною допомогою. Її представники є постійними гостями медичних закладів, до яких регулярно передають необхідне обладнання. В Україні фонд працює з 2011 року, співпрацюючи з Житомирським благодійним фондом «Хлібний Дім», — розповів Андрій Кравчук.
Перший заступник мера розповів представникам фонду про відбудову Ірпінської громади, соціальне та економічне життя міста після російської окупації.
![2024 03 22 17.11.24](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-22-17.11.24-1024x768.jpg)
«Ірпінь став одним із найбільш постраждалих від російської агресії міст України. Близько 70% житлового фонду міста було зруйновано або пошкоджено. Наразі ми активно працюємо над відбудовою та робимо все можливе, щоб люди, які вимушені були виїхати з міста через війну, могли якнайшвидше повернутися до своїх домівок», — зазначив Андрій Кравчук.
![2024 03 22 17.11.20](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-22-17.11.20-1024x768.jpg)
Він також поділився з представниками фонду успішними кейсами співпраці Ірпеня з міжнародними партнерами у відбудові міста. Зокрема, йшлося про співпрацю з NEFCO, UNICEF, Урядом Литви та Світовим банком. Окреслив пріоритетні напрямки, де Ірпінь потребує допомоги SOEGG. Обговорили можливість забезпечення медичним обладнанням нового медичного центру по вул. Садовій в Ірпені.
«Дякую представникам фонду за візит та готовність до подальшої співпраці! Окрема подяка заступниці Ірпінського міського голови Юлії Устич за комунікацію з фондом та організацію зустрічі!», — додав Андрій Кравчук.