Ірпінь відвідав американський астронавт Скотт Келлі (фото)

Photoeditorsdk Export (1)

Ірпінь відвідав американський астронавт Скотт Келлі. Разом із Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним він оглянув зруйнований Центральний будинок культури, стадіон «Чемпіон» та житлові квартали мікрорайону СМУ.

«Пан Келлі – амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24 і сам першим вніс 65000 доларів на придбання автомобілів швидкої для ЗСУ. Під час повномасштабного російського вторгнення в Україну Скотт Келлі зібрав 500 тисяч доларів для підтримки українців», – розповів Маркушин.

Він нагадав, що Келлі встановив рекорд перебування на орбіті, провівши на борту 340 днів поспіль. Астронавт вирішив увіковічнити це досягнення і створити серію творів мистецтва у вигляді NFT. Її назвали «Мрії з цього світу». У День космонавтики, 12 квітня, Келлі виставив колекцію на аукціон «OpenSea», який мав тривати три дні, але NFT-твори розпродали за кілька годин. Зібрані кошти передали українцям, які постраждали від війни.

«Надзвичайно приємно, що такі відомі люди з різних куточків світу зараз об’єднуються, щоб допомогти Україні», – наголосив мер Ірпеня.


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300