Ірпінь відвідав американський астронавт Скотт Келлі (фото)

photoeditorsdk-export (1)

Ірпінь відвідав американський астронавт Скотт Келлі. Разом із Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним він оглянув зруйнований Центральний будинок культури, стадіон «Чемпіон» та житлові квартали мікрорайону СМУ.

«Пан Келлі – амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24 і сам першим вніс 65000 доларів на придбання автомобілів швидкої для ЗСУ. Під час повномасштабного російського вторгнення в Україну Скотт Келлі зібрав 500 тисяч доларів для підтримки українців», – розповів Маркушин.

Він нагадав, що Келлі встановив рекорд перебування на орбіті, провівши на борту 340 днів поспіль. Астронавт вирішив увіковічнити це досягнення і створити серію творів мистецтва у вигляді NFT. Її назвали «Мрії з цього світу». У День космонавтики, 12 квітня, Келлі виставив колекцію на аукціон «OpenSea», який мав тривати три дні, але NFT-твори розпродали за кілька годин. Зібрані кошти передали українцям, які постраждали від війни.

«Надзвичайно приємно, що такі відомі люди з різних куточків світу зараз об’єднуються, щоб допомогти Україні», – наголосив мер Ірпеня.


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!