Реклама

Ірпінь відвідав генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку (відео)

Матіас Корманн, генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку:

«Ми вже визнаємо Україну перспективним членом Організації економічного співробітництва та розвитку. Ми вже маємо досвід роботи з Україною, ще до невмотивованої і незаконної агресії російської федерації. На мою думку, Україна демонструє потужний спротив російській агресії і має чудовий потенціал для відновлення. І ми можемо допомогти їй в цьому».

Це сказав генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку Матіас Корманн, перебуваючи в Ірпені в рамках робочого візиту в Україну. Він познайомився з історією героїчної оборони міста, а також побував на вже відновлених об’єктах Ірпіньводоканалу. Зокрема, на найбільшій станції очищення води, яка зазнала значних пошкоджень під час бойових дій.

Матіас Корманн, генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку:

«Я вражений вашою мужністю, вашою силою не лише відбити ворога, але й відбудовувати місто. І коли ви показали всьому світові, чого можете досягати в таки умовах, то зі свободою і миром ви зможете зробити значно більше».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Нам дуже важлива і Ваша допомога, і те, що Ви побачили тут на свої очі, й зможете донести правду того, що відбувається в Україні».

Мер Ірпеня Олександр Маркушин показав гостю і зруйновану Дитячо- юнацьку спортивну школу. До війни у ній займалося три тисячі дітей. Зараз, як і багато інших об’єктів міста, вона потребує повної відбудови. Генеральний секретар організації економічного співробітництва та розвитку пообіцяв зробити все можливе, щоб допомогти.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Для Ірпеня і для всієї України важливо, що ми заручилися і майбутньою підтримкою, і вони будуть допомагати у відбудові. Їхнє завдання в цьому — вся Україна. А далі вже уряд виділятиме кошти на конкретні міста, селища, ту допомогу, з якою вони визначаться. Але на сьогоднішній день вони вже Україні багато допомогли і запевнили, що вони наші партнери, тому й надалі будуть допомагати».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама