Реклама

Ірпінь відвідав єврокомісар Янез Ленарчич і європейські парламентарі (фото)

Ірпінь відвідав єврокомісар Янез Ленарчич і європейські парламентарі (фото)

Ірпінь відвідав європейський комісар із гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич.

«Разом із першим заступником міського голови Андрієм Кравчуком показали нашу 11-ту лінію, сумновідомий на весь світ ЖК «Ірпінські липки», який повністю знищений окупантами, показали нашу пожежну частину та наш «Міст життя», що знаходиться в Романівці… Дякуємо пану Янезу за візит до нашого міста та за ґрунтовну розмову щодо до допомоги Ірпеню», – зазначила на своїй сторінці у фейсбуці секретарка Ірпінської міської ради Анжела Макеєва.

«Сьогодні я відвідав Ірпінь. Я був глибоко шокований звірствами, вчиненими як тут, так і в інших місцях. Цивільне населення та інфраструктура не повинні бути мішенями – ніколи й ніде! Я рішуче засуджую цілеспрямовані російські атаки проти українського населення та інфраструктури», – написав Ленарчич у твіттері.

Також в Ірпені побувала делегація депутатів парламентів країн Євросоюзу – Литви, Німеччини, Італії, Швеції, Іспанії, Португалії та Сербії. Парламентарі оглянули зруйновані ракетними й бомбовими ударами житлові квартали.

«Сьогодні наші колеги побачили на власні очі, яка насправді ціна свободи, побачили, яку ціну заплатив Ірпінь. Україну хотіли поділити, але ми об’єдналися та об’єднали Європу заради миру», – наголосила Анжела Макеєва.

Нагадаємо, після звільнення Ірпеня від окупантів місто відвідали Генеральний секретар ООН Антоніу ГутеррешГенеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич, керівники інших міжнародних організацій, а також ціла низка очільників і представників парламентів та урядів багатьох країн, зокрема Канади, Швейцарії, Німеччини, Данії, Норвегії, Нідерландів, Фінляндії, Португалії, Ірландії, Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Литви, Латвії, Естонії, Хорватії, Північної Македонії, Грузії, Молдови, Південної Кореї.

Як відзначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, візит кожної іноземної делегації – це шанс отримати кошти для відбудови Ірпеня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!