Реклама

«Ірпіньводоканал» завершив реконструкцію водопровідної мережі й колектора на Соборній і Матросова

70918174 2126363747666438 7195436784904306688 N

Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» завершило реконструкцію зовнішньої водопровідної мережі та самопливного каналізаційного колектора в Ірпені по вулицях Соборній та Матросова. Про це повідомляється на сторінці підприємства в соцмережі.  

«Споживачі КП «Ірпіньводоканал» звертались зі скаргами про неналежну якість води, тому ми разом з Ірпінською міською радою вирішили для поліпшення послуг провести роботи з заміни та реконструкції зовнішньої водопровідної мережі та самопливного каналізаційного колектора по вул. Соборна, вул. Матросова до вул. Єсеніна в м. Ірпінь. В період з червня місяця по початок вересня місяця КП «Ірпіньводоканал» проводило роботи з реконструкції зовнішньої водопровідної мережі та самопливного каналізаційного колектора», – йдеться в тексті.

При цьому зауважується, що «повідомлення про початок робіт та можливе відключення водопостачання були розклеєні на під’їздах будинків по вул. Соборна, вул. Матросова та вул. Єрощенка».

«Після завершення робіт на водопровідній мережі було виконано промивання трубопроводу з дезінфекцією. При проведенні перепідключення будинків до нової водопровідної мережі були перепади тиску, це могло призвести до забруднення води. Наразі всі роботи завершені та водопостачання належної якості відновлено», – зазначають в «Ірпіньводоканалі».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама