Ірпінець Олександр Есаулов став лауреатом відзнаки «Золоті письменники України» і конкурсу «Гранд Коронація»

photoeditorsdk-export - 2021-11-04T095948.490

Ірпінський письменник Олександр Есаулов став лауреатом відзнаки «Золоті письменники України» і здобув одразу дві премії Міжнародного літературного конкурсу «Гранд Коронація». Про це повідомляється на фейсбук-сторінці конкурсу.   

За результатами конкурсу Олександру Есаулову було присуджено нагороди за повнометражні кіносценарії для дітей та молоді: другу премію – за твір «Чорні археологи» й третю – за сценарій «Зоряна електричка».

«Гранд Коронація» — це творче змагання, в якому беруть участь лише володарі перших премій Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (за всі роки його існування). У 2009 р. Олександр Есаулов став лауреатом «Коронації слова» з романом «Переможців не судять».

Літературна відзнака «Золоті письменники України» з 2012 р. вручається українським письменникам-романістам, які видали твори українською або в перекладі українською мовою у форматі паперової книжки сукупним накладом понад 100 тис. примірників за період від 2000 р. до теперішнього часу.

Олександру Есаулову – 68 років, він автор десятків творів для дорослих і дітей. Перша його книга – «Чорнобиль: літопис мертвого міста» (2006) – спогади про аварію на ЧАЕС. Письменник був безпосереднім свідком тих подій – у той час він працював на посаді заступника голови виконкому Прип’ятської міськради. За участь у ліквідації наслідків катастрофи нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Згодом Олександр Есаулов обіймав низку інших відповідальних посад – заступника директора Інституту ядерних досліджень НАН України, технічного директора Інституту підтримки експлуатації АЕС, президента Українського екологічного фонду, керуючого справами Ощадбанку України.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!