Ірпінець Ярослав Амосов потрапив на Дошку пошани одного з найкращих спортзалів у світі

Photoeditorsdk Export 15 1

Ірпінець Ярослав Амосов потрапив на Дошку пошани одного з найкращих у світі спортзалів, де готуються бійці ММА – «American Top Team» (США). Про це повідомило інтернет-видання «Хsport».

У повідомленні відзначається, що більшість своїх боїв Амосов провів після підготовки в «American Top Team».

Нагадаємо, 27-річний Ярослав Амосов – перший український чемпіон американської ліги ММА «Bellator». Чемпіонський пояс у напівсередній вазі він здобув 12 червня ц. р. в поєдинку з бразильцем Дугласом Лімою. Це був 26-й професійний бій Ярослава в змішаних єдиноборствах і 26-та перемога. У промоушні «Bellator» – одному з провідних у світі – він виступає з 2018 р.

Також Амосов – чотириразовий чемпіон світу, чемпіон Євразії, триразовий чемпіон Європи та багаторазовий чемпіон України з бойового самбо, володар Кубка Європи і Кубка України, заслужений майстер спорту України.

Крім того, днями Ярослав здобув три золоті медалі та став абсолютним чемпіоном у ваговій категорії 80+ на турнірі з бразильського джиу-джитсу «TMS Ukrainian Championship 2021».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!