Реклама

Ірпінська молодь влаштувала екологічний флешмоб (фото)

71336406 2549639881989185 5481741530970456064 O

У суботу в Ірпені провели флешмоб, учасники якого прибирали міську територію. Він став тематичним продовженням іншої екологічної акції, з якої розпочався той день – толоки на території гідрологічного заказника «Криничка».

«Ця субота в Ірпені стала справжнім днем екології. З самого ранку в гідрологічному заказнику «Криничка» розпочалася велика толока… Вже з обіду в місті розгорнулася ще одна масштабна екологічна акція – флешмоб «Stars Eco Challenge, plogging». Ірпінь прийняв естафету від ТМ «Coca Cola» і став наступним учасником всеукраїнського челенджа у форматі «плогінг». Це збір сміття на місцевості під час пробіжки. В ірпінському флешмобі взяли участь більше сотні молодих людей – учні Ірпінського ліцею інноваційних технологій, студенти НУДПСУ, учасники соціального руху «Територія спорту», а також гості з Тернополя та Києва. Наприкінці дня Ірпінь передав екологічну естафету місту Ужгород», – написав на своїй сторінці у Facebook голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Він подякував усім, «хто цього дня не лежав на дивані перед телевізором, а робив наше місто ще більш чистим і затишним».

Плогінг (plog у перекладі зі шведської – «плуг») – збір сміття під час пробіжки – популярний у Європі рух. Для того, щоб зайнятися плогінгом, тобто перетворити звичайну пробіжку на екологічну акцію, потрібно взяти з собою міцний сміттєвий пакет, скласти в нього знайдене по дорозі пластикове сміття, сфотографувати «здобич» і викласти фото з хештегом #plogging у соцмережі, щоб залучити до руху якомога більше людей.

Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама