Ірпінська «Муніципальна варта» обмінялася досвідом із івано-франківською
16 Dec 15:39, 2019
Співробітники ірпінського комунального підприємства «Муніципальна варта» (Київська обл.) обмінялися досвідом із колегами з аналогічної структури, яка працює в Івано-Франківську. Про це підприємство повідомило в соцмережі.
Зазначається, що ірпінські «вартові» відвідали своїх колег в Івано-Франківську «в рамках низки спортивних заходів, які розпочалися зі сходження на Говерлу».
«Зустріч відбулася в черговій частині «Муніципальної варти» Івано-Франківська, де керівники та працівники підприємств обмінялись досвідом. Нас цікавила структура та напрямки діяльності франківської варти, як працює місцева система відеонагляду, як налагоджена співпраця з іншими силовими та комунальними структурами тощо», – йдеться в повідомленні.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/12/80683538_992592957776594_2756250663267598336_o-1024x576.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/12/photoeditorsdk-export-2019-12-16T153530.759-2-1024x657.png)
Нагадаємо, працівники ірпінської «Муніципальної варти» зійшли на найвищу вершину України – гору Говерла в Карпатах. Сходження вони присвятили третій річниці створення свого підприємства та Міжнародному дню гір. На вершині Говерли «вартові» символічно розгорнули прапори Ірпеня.