Ірпінська «Муніципальна варта» провела рейд із ліквідації реклами телеграм-каналів наркодилерів (фото)
23 Jul 13:09, 2020
В Ірпені на Київщині співробітники «Муніципальної варти» провели рейд, під час якого ліквідовували на стінах будівель і парканах графіті з рекламою телеграм-каналів із продажу наркотиків. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці комунального підприємства.
«На жаль, в Ірпені присутня проблема реклами телеграм-каналів зі збуту наркотичних засобів, яку залишають у вигляді графіті на парканах, будинках та стінах приміщень. У продовження ініціативи активних громадян, яка стартувала минулого місяця, КП «Муніципальна варта» ІМР продовжує працювати над ліквідацією реклами продажу наркотичних засобів», — йдеться в повідомленні.
У «Мунварті» зауважують, що знищували рекламні графіті, виявлені самими інспекторами підприємства. «У соціальних мережах часто cкаржаться на подібну рекламу, але з моменту старту даної громадської ініціативи до чергової частини «Муніципальної варти» надійшло лише одне звернення з адресою вбивчої реклами. Будь ласка, не соромтесь та повідомляйте про таку рекламу на цілодобову гарячу лінію МВ за номерами (073)07-00-557 або (04597)60-400. Робіть фото- та/або відеофіксацію графіті з прив’язкою до місцевості, та надсилайте їх за вищезгаданим мобільним номером месенджерами «Telegram», «Viber» або «WhatsApp», — закликають автори повідомлення.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/115805705_1169161726786382_3379032695423732226_o-1024x576.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/photoeditorsdk-export-19-1024x645.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/112813283_1169161793453042_422617240776097766_o-1024x576.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/112961909_1169161720119716_1126206203728910139_o-1024x576.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/116158078_1169161736786381_8188051499282729008_o-1024x576.jpg)
Нагадаємо, наприкінці червня інспектори «Муніципальної варти» разом зі співробітниками Ірпінського відділу поліції та активними містянами розпочали в місті низку акцій «Ірпінь без наркотиків», під час яких, зокрема, ліквідовували графіті наркоторговців.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!