Ірпінська «Муніципальна варта» радить не вірити «диванним експертам», які заперечують її повноваження

94307102_1101576206878268_7599017050480050176_o

Ірпінська «Муніципальна варта» закликала містян не довіряти «експертам» і «активістам», які запевняють, що її інспектори не мають повноважень для впливу на порушників правил благоустрою. Про це йдеться в повідомленні на сторінці комунального підприємства у фейсбуці.     

«Згідно з рішенням, прийнятим 24.01.2017 р. виконавчим комітетом Ірпінської міської ради, працівники нашого підприємства мають повноваження на складання протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Більшість громадян розуміють, що всі ми живемо в одному місті, яке любимо, і також хочуть бачити його чистим, охайним та екологічно дружнім, тому дотримуються правил благоустрою Ірпеня. Але деякі мешканці, наслухавшись або начитавшись у фейсбуці диванних експертів чи “активістів”-провокаторів про відсутність повноважень у “Муніципальної варти”, починають порушувати благоустрій міста, ігнорують законні вимоги інспекторів, думаючи, що реального покарання за ці дії не буде. Потім радники “ховаються по кущах”, а людина, які прислухалась до подібних порад про те, що “працівники “Муніципальної варти” — ніхто, посилайте їх…” — залишається зі своєю проблемою наодинці. Адмінкомісії населених пунктів, куди направляються наші протоколи для розгляду, виносять штрафи, іноді навіть максимального розміру», — зазначається в повдомленні.

У «Мунварті» зауважили, що за 2019 рік працівники підприємства склали 466 адмінпротоколів про порушення правил благоустрою Ірпеня.

«У випадку виявлення порушень правил благоустрою міста ви можете повідомити про це на цілодобову “гарячу лінію” за телефонами (073)07-00-557 або (04597)60-400. Будь ласка, робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером на месенджери Telegram, Viber або WhatsApp», — закликали «мунвартівці».


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!