Ірпінська «Муніципальна варта» відзвітувала за 2019 рік (відео)

Більше 35 тисяч правопорушень попередило протягом року ірпінське Комунальне підприємство «Муніципальна варта» (Київська область). Про це йшлося в його публічному звіті за 2019 рік.

Найчисленніші порушення громадського порядку – куріння та розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. «Також ми попереджаємо хуліганські прояви – насамперед там, де гуляють діти чи мами з маленькими дітьми – там має бути зона комфорту», – зазначає керівник «Муніципальної варти» Микола Ковальчук.

За рік на гарячу лінію «Мунварти» надійшло більше девяти тисяч звернень. «Наша впізнаваність стає все більшою й більшою. Тобто люди звертаються безпосередньо до нашої служби і хочуть, щоби ми допомогли в певних ситуаціях», – говорить очільник підприємства.

За його словами, співробітники «Муніципальної варти» нерідко надають першу домедичну допомогу: «Люди втрачають свідомість, бувають харчові отруєння – і цим людям якраз у перші хвилини надається допомога, вони підтримуються в стабільному стані до приїзду швидкої».

Серед важливих результатів роботи «Мунварти» – розширення системи відеонагляду. До 124 камер відеоспостереження додалося ще 68. Ними оснастили парки, пішохідний перехід через залізничні колії, інші міські об’єкти. «Тривожними кнопками» виклику груп швидкого реагування обладнали спортивні об’єкти, освітні та медичні заклади міста.

«Роботу “Муніципальної варти” в нашому місті ми всі прекрасно бачимо: нічого не побито, не потрощено, ціла площа, цілі парки. Цього року ми з вами домовилися, і ви вже запроваджуєте програму, коли “Муніципальна варта” за зверненнями громади йде у двори будинків. Навели порядок зовні, йдемо в двори – і там теж його наводимо», – сказав під час звіту перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.   

З повним звітом «Муніципальної варти» за минулий рік можна ознайомитися на сайті підприємства.

НОВИНИ

Ірпінь відвідав американський політик Корі Степлтон

27 січ 18:43

Детальніше
28 січня відбудеться перепоховання захисника Ірпеня Сергія Смірнова

27 січ 16:57

Детальніше
Маркушин і Федорук вирішили утворити підприємство, що належатиме Ірпінській та Бучанській громадам

27 січ 16:47

Детальніше
У суботу, 28 січня, ірпінські амбулаторії працюватимуть у черговому режимі

27 січ 15:19

Детальніше
В Ірпені ініціюють створення реабілітаційного центру для військовослужбовців та цивільних

27 січ 14:01

Детальніше
В Ірпінському центрі позашкільної освіти ведуть набір дітей на авіамодельний гурток

27 січ 10:15

Детальніше
Волонтерський центр Ірпінської біблійної церкви виготовляє пічки для військових та ірпінців

27 січ 09:30

Детальніше
Поліцейські навідалися з гостинцями до ірпінських родин, які потребують підтримки

27 січ 08:30

Детальніше
Всі новини