Ірпінські комунальники відновлюють дорожнє покриття, тротуари й пішохідні переходи (фото)

photoeditorsdk-export (43)

Протягом тижня працівники Комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» відремонтували пошкоджене дорожнє покриття на чотирьох перехрестях і на двох ділянках вулиць у місті. Також було відремонтовано дві ділянки тротуарів та відновлено розмітку пішохідних переходів на трьох перетинах доріг і на трьох вулицях. Про це повідомляється на сторінці підприємства в соцмережі.

«Майже кожного дня небайдужі мешканці міста допомагають нам вчасно звернути увагу на проблемні ділянки дорожнього покриття. Підприємство намагається якнайшвидше усунути недоліки на таких ділянках… Втішає, що нові технологічні матеріали дають нам змогу власними силами проводити поточний ремонт дорожнього покриття», — зазначають на підприємстві. Для ліквідації ушкоджень використовують, зокрема, холодний асфальтобетон.  

За тиждень ліквідували недоліки покриття проїжджої частини на перетині вулиць Української й Пушкінської, Максима Рильського й Соборної, Северинівської й Натана Рибака, Личака й Озерної,  а також ділянки біля будинків №40 по вул. Кулиняка і №39 по вул. Достоєвського.

Розмітку пішохідних переходів відновили на перетинах вулиць Соборної й Ніжинської, Садової й Заріфи Алієвої, Садової й 8-го Березня, а також на вулицях Авіаконструктора Антонова, Северинівській і Підгірній.

На стику Садової й Лермонтова і біля будинку №3 на Северинівській комунальники відновили покриття тротуарів.

Крім того, була замінена зламана решітка дощоприймальної каналізації на перехресті вулиць Стельмаха й Пісочної.

Підпис