Ірпінські ліцеїсти відзначилися на всеукраїнському конкурсі читців імені І.Коваленка

mikrofon

Учні Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування здобули високі призові місця на конкурсі читців «Сила слова – 2020», який відбувся в рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка. Про це повідомляється на сторінці ліцею в соцмережі.

У номінації «Магія слова: краще виконання віршів Івана Коваленка в аудіозаписі» перше місце здобула учениця 10-Б класу Анастасія Андрійчук, у номінації «Краще виконання віршів Івана Коваленка у відеозаписі» друге місце посіла учениця 11-Б класу Ольга Камінська.

Загалом у конкурсі брали участь 58 учасників із 12 навчальних закладів України.

Анастасія Андрійчук
Ольга Камінська


Також почесною відзнакою фестивалю за популяризацію творчості Івана Коваленка жестовою мовою була нагороджена Марія Шуменкова (11-А клас).

Марія Шуменкова

Нагадаємо, в середині листопада команда «Варяги» Ірпінського академічного ліцею, в складі якої була Марія Шуменкова, перемогла у Всеукраїнському освітньому проєкті «Відкривай Україну». Ініціативу ліцеїстів «Україна говорить жестами» визнали найкращою серед 650 учнівських проєктів.

Довідка. Іван Коваленко – український поет-шістдесятник, педагог, дисидент, політв’язень часів комуністичного режиму. Народився в 1919 р. на Переяславщині, з 1947 р. жив у Боярці. У 1972 р. був заарештований – йому інкримінували розповсюдження власних віршів «антирадянського, націоналістичного та наклепницького спрямування», а також іншої забороненої літератури (самвидаву). Був засуджений до 5 років таборів суворого режиму. Помер у 2001 році, похований у Боярці.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!