Черговий караул 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини (м. Ірпінь) допоміг урятувати зачинену у квартирі дитину, якій стало погано. Про це повідомила сьогодні пресслужба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області.
Подія сталася близько 21 години в Бучі. До оперативно-диспетчерської служби ДСНС Ірпінського регіону надійшло повідомлення про те, що дитина, яка залишалася сама в помешканні по вул. Нове шосе, не відповідає на дзвінки.
Рятувальники за допомогою спеціального інструменту відкрили двері квартири й батьки потрапили всередину. Виявилося, що дитина була без свідомості.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/06/6B79A6B7-DCDB-4F58-83E9-11B663D9A223.jpeg)
Нагадаємо, минулого тижня в Ірпені рятувальники зняли підлітка з гострої огорожі.
Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!