Ірпінські психологи й соціальні педагоги освоювали американську «теорію поколінь»

74670806_632652103807615_8797443295501352960_o

«Теорія поколінь», розроблена американськими дослідниками Вільямом Штраусом і Нілом Хау, стала предметом розгляду практичних психологів і соціальних педагогів міста під час семінару, який пройшов в Ірпінському ліцеї інноваційних технологій. Про це повідомляє управління освіти і науки міської ради.

«Ви знаєте, що таке “покоління Z”? Це питання було в центрі уваги практичних психологів і соціальних педагогів міста, які зібрались у НВО “ІЛІТ – МАН” на семінар “Теорія поколінь” Ніла Хау і Вільяма Штрауса: почути, зрозуміти, взаємодіяти”», – розповідається на сторінці управління у фейсбуці.

Соціальний педагог школи №2 Марина Левенок розповіла про історію виникнення цієї теорії, а також про найбільш яскравих представників поколінь, яких виділили її автори з кінця ХІХ – першої половини ХХ століття. Практичні психологи Інна Коваль (ІЛІТ) і Лілія Лужецька (заклад дошкільної освіти «Первоцвіт») ознайомили присутніх із особливостями чотирьох повоєнних поколінь: «бебі-бумерів», поколінь Х, Y і Z. Працюючи в групах, учасники шукали шляхи порозуміння між представниками покоління 2000-их, Z-ами, їхніми батьками і вчителями.

«А далі було найцікавіше: як порозумітись представникам трьох, а іноді й чотирьох поколінь, які співіснують в одному шкільному просторі – “бебі-бумерам”, Х, Y і Z (де Z – це учні), не знаючи їхньої мови, мови нового покоління? У цьому питанні допомагав розібратись практичний психолог Ірпінського центру позашкільної освіти Микола Степанюк, який провів пізнавальний інтерактив для учасників семінару. Ви знаєте, що таке “сорян” чи “нуб”? Ні? А ми вже знаємо», – зазначають автори повідомлення.  

НОВИНИ

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив четвертий день народження

Сьогодні, 09:08

Детальніше
«ПО СУТІ»: «Добробат»

24 вер 20:53

Детальніше
Карплюк відзвітував про залучення Фондом відновлення Ірпеня будівельних матеріалів для ремонту будинків

23 вер 20:39

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст

23 вер 18:12

Детальніше
Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня (відео)

23 вер 16:48

Детальніше
Компанія «Міністерство дверей» передала Фонду відновлення Ірпеня 86 комплектів дверей (відео)

23 вер 15:36

Детальніше
Поліція розшукує свідків розстрілу окупантами цивільної автоколони в Ірпені

23 вер 14:57

Детальніше
Працівники Бучанського військкомату отримали медалі «За заслуги перед містом Ірпінь» (фото)

23 вер 12:41

Детальніше
Всі новини