Реклама

Ірпінські психологи й соціальні педагоги освоювали американську «теорію поколінь»

74670806 632652103807615 8797443295501352960 O

«Теорія поколінь», розроблена американськими дослідниками Вільямом Штраусом і Нілом Хау, стала предметом розгляду практичних психологів і соціальних педагогів міста під час семінару, який пройшов в Ірпінському ліцеї інноваційних технологій. Про це повідомляє управління освіти і науки міської ради.

«Ви знаєте, що таке «покоління Z»? Це питання було в центрі уваги практичних психологів і соціальних педагогів міста, які зібрались у НВО «ІЛІТ – МАН» на семінар «Теорія поколінь» Ніла Хау і Вільяма Штрауса: почути, зрозуміти, взаємодіяти»», – розповідається на сторінці управління у фейсбуці.

Соціальний педагог школи №2 Марина Левенок розповіла про історію виникнення цієї теорії, а також про найбільш яскравих представників поколінь, яких виділили її автори з кінця ХІХ – першої половини ХХ століття. Практичні психологи Інна Коваль (ІЛІТ) і Лілія Лужецька (заклад дошкільної освіти «Первоцвіт») ознайомили присутніх із особливостями чотирьох повоєнних поколінь: «бебі-бумерів», поколінь Х, Y і Z. Працюючи в групах, учасники шукали шляхи порозуміння між представниками покоління 2000-их, Z-ами, їхніми батьками і вчителями.

«А далі було найцікавіше: як порозумітись представникам трьох, а іноді й чотирьох поколінь, які співіснують в одному шкільному просторі – «бебі-бумерам», Х, Y і Z (де Z – це учні), не знаючи їхньої мови, мови нового покоління? У цьому питанні допомагав розібратись практичний психолог Ірпінського центру позашкільної освіти Микола Степанюк, який провів пізнавальний інтерактив для учасників семінару. Ви знаєте, що таке «сорян» чи «нуб»? Ні? А ми вже знаємо», – зазначають автори повідомлення.  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама