Ірпінські школярі взяли участь у змаганнях із військового п’ятиборства
15 Oct 11:24, 2019
У День захисника України й День українського козацтва 13 команд ірпінських закладів освіти взяли участь у змаганнях із військового п’ятиборства «Сармат». Про це повідомляє сайт управління освіти і науки міської ради.
Школярі змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки (з коліна і лежачи) та з пневматичного пістолета, розбирали й збирали автомат, долали смугу перешкод.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/72127243_623663684706457_7534644437129887744_o-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-15T115304.248.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-15T115215.886.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-15T115928.307.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-15T115009.350.png)
Перше місце виборола команда «Тіні» Ірпінського центру творчості дітей та юнацтва, друге – команда академічного ліцею, третє – учні школи №17.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/72536353_623663794706446_3708964547999039488_o-1024x768.jpg)
Нагадаємо, два тижні тому команда військово-патріотичного гуртка «Ратібор» Ірпінського центру творчості дітей та юнацтва виборола перше командне місце в змаганнях «Spotter–Dinamik» у Борисполі. У турнірі брали участь вісім команд із трьох областей України. Окрім перемоги в командному заліку, вихованки «Ратібора» здобули перше місце в змаганні дівчат, хлопці посіли друге місце, а керівник гуртка Сергій Забавський здобув першість серед своїх колег.