Ірпінські зоозахисники організували фотосесію зі знайденими на вулиці кошенятами й цуценятами (фото)
16 Jul 15:24, 2020
Відділ захисту та лікування тварин (підрозділ ірпінського комунального підприємства «Управління благоустрою міста») організував фотосесію з кошенятами й цуценятами, яких знайшли на вулиці. Мета — поінформувати людей про можливість знайти чотирилапого друга. Про це розповів у соцмережі перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
«Наші зоозахисники хочуть, щоб більше людей побачили, які гарні тварини чекають на нову домівку», — зазначив він.
За словами Маркушина, «під час самої фотосесії одне цуценя знайшло нову родину».
Також він повідомив, що скоро в Ірпені відбудеться великий ярмарок, де можна буде безкоштовно забрати додому кота або песика. «Але якщо ви вже впізнали на фото свого друга – дзвоніть за телефоном +380973029151 (керівник відділу захисту та лікування тварин Євгенія Мельник)», — відзначив перший заступник мера.
«Від початку року ірпінці забрали додому понад 200 безпритульних тварин. Дякую за вашу доброту і чуйність!» — додав Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/108382773_1657953014379903_3818249240783036811_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/109758854_1657952631046608_79099818304355849_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/110024558_1657952491046622_3758713593820201063_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/109462488_1657956631046208_2710448856138181108_o-1024x829.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/109907075_1657956057712932_7810324904913542323_o-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/110046321_1657953177713220_5311110335731211667_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/109821707_1657952734379931_2309954492392581590_o-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/109957821_1657953287713209_3063570983016645754_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/110167059_1657955977712940_8779469498377570642_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/110266958_1657953361046535_1443125526203956141_o-1024x683.jpg)
Нагадаємо, днями працівники відділу «Служба захисту та лікування тварин» установили в Приірпінні таблички з інформацією про те, як слід себе поводити поруч із місцями гніздування лебедів і качок.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!