Ірпінські зоозахисники просять допомогти безпритульним тваринам (відео)

Сьогодні це єдине місце в Ірпені, де справді дбають про безпритульних тварин. Але, на жаль, із кожним днем їх стає все більше. У кожного чотирилапого своя історія, здатна розчулити будь-кого.

Це – Тотошка, найкремезніший пес на території. Колись він помирав із голоду на вулиці.

Олена Терентьєва, ініціаторка акції «Мій кіт, мій пес»:
«Їхали ми всієї сім’єю з Києва в Ірпінь і дорогою побачили величезного собаку, але дуже худого і явно в пошуках їжі. Швидше за все, це був домашній пес, який на вулиці виживати не може, і тому вже дійшов до виснаження».

У Службі лікування та захисту тварин йому подарували нове життя — вилікували та відгодували. І весь цей час Тотошкою опікувалися його рятівники.

Олена Терентьєва:
«Оскільки ми вже цього собаку знайшли й відчули за нього якусь відповідальність, ми почали, звичайно, ним опікуватися — приїздити, привозити корм, (забезпечувати) обробки».  

Завдяки зоозахисникам Ірпеня тварини отримують покращене харчування та лікування. Доглянутих красунь і красенів тут вистачає. Кас, наприклад, — справжня модель із різнокольоровими очима.

Ірина Мурга, ініціаторка акції «Мій кіт, мій пес»:
«Він був із сестричкою, яка, на жаль, не вижила від вірусної інфекції, хоча й одразу потрапила до клініки. А знайшли їх просто на вулиці. Як виявилося, цих собак намагалися продати через
olx.ua за 100 гривень, і коли не вийшло, їх просто випустили на вулицю».

Щоби долучити до рятування тварин якомога більше людей, зоозахисниці й створили акцію «Мій кіт, мій пес».

Євгенія Мельник, начальниця Служби захисту та лікування тварин:
«Ми порахували, що до кінця року в нас корму не вистачить — розраховували на набагато меншу кількість тварин. І ми вирішити запустити таку акцію й дати змогу тваринам знайти дім, тобто довше бути у нас на перетримці за рахунок того, що люди привозитимуть корм — будуть для них кураторами».

Якщо ви маєте бажання взяти під опіку якусь тварину, звертайтеся, будь ласка, за номерами телефонів +38(097)3029151 (Євгенія Мельник) і +38(063)4805186 (Наталія Олійник).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!