Реклама

В Ірпінській школі №1 збудують новий триповерховий корпус (відео)

Загальноосвітню школу №1 в Ірпені на Київщині очікує масштабне оновлення: міська рада планує збудувати там окремий триповерховий навчальний корпус. Про це ITV повідомили в мерії.

«Уже отримані всі технічні умови від усіх комунальних служб і від районного підрозділу обленерго. Зараз отримуємо містобудівні умови, і йде повноцінне проєктування», – розповів перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

У новому корпусі буде 27 класів, у кожному з яких навчатиметься до 30 дітей. Збудують також великий спортзал, з’явиться й актова зала, якої сьогодні в школі немає. Крім того, проєктом передбачене оновлення харчоблоку й розширення їдальні. Проєктанти врахували також вимоги щодо інклюзивності простору – щоб діти з обмеженими можливостями комфортно пересувалися будівлею. Як зазначив начальник міського управління освіти і науки Олег Білорус, оскільки новий корпус зможе прийняти до 800 учнів, це дозволить розвантажить освітню інфраструктуру міста.  

Внесення коректив до проєкту та його остаточне погодження планують завершити вже до кінця цього місяця, щоб у січні здійснити комплексну експертизу. Тендер на будівництво оголосять у лютому. А в березні збираються розпочати активне будівництво.

«Відкрити новий корпус плануємо в наступному році. На це будівництво буде передбачено приблизно 80 мільйонів», – повідомив Олександр Маркушин.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама